Geberit AquaClean

G PLUS S.R.O. - ZÁVODSKÁ CESTA 50 - ŽILINA

Geberit AquaClean

Voda je prirodzenou, neoddeliteľnou súčasťou našej osobnej hygieny.

Okrem umytia dodáva pocit sviežosti a regenerácie. Používanie toalety s blahodarnou očitou vodou tak prinesie okrem vysokého hygienického štandardu aj komfort dodávajúci energiu počas každej návštevy vašej toalety.

img

Geberit AquaClean MERA

VÝNIMOČNE DOKONALÁ

Vychutnajte si pocit luxusu a štýlu v každej kúpeľni s Geberit AquaClean Mera - najpredávanejším sprchovacím WC v Európe. Tento model nastavil nové štandardy v oblasti osobnej hygieny a komfortu. So svojím vzletným dizajnom Mera kombinuje moderný vzhľad s najnovšími technológiami.

AquaClean Mera je určená pre tých, ktorí hľadajú niečo viac ako len obyčajnú toaletu. Radi investujú do kvalitných a jedinečných produktov a nechcú nechať nič na náhodu, či už ide o výber oblečenia, nábytku alebo dekorácie ich domova. S touto toaletou sa môžete tešiť na skutočnú krásu a štýl vo vašej kúpeľni, ktorá bude priťahovať pozornosť a urobí z nej jedno z vašich obľúbených miest v dome.

Pozrite si detaily AquaClean MERA

Geberit AquaClean SELA

PÔVABNE INTELIGENTNÁ

NOVINKA 2024 - V PREVEDENÍ SQUARE

Geberit AquaClean Sela je sprchovacie WC, ktoré robí dojem svojou eleganciou a poskytuje svojim užívateľom najvyššie kvalitatívne štandardy. Jeho čistý a elegantný dizajn v spojení s vysoko-kvalitnými materiálmi je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú vo svojej kúpeľni vytvoriť vkusný a moderný interiér, zároveň hľadajú spojenie krásy a funkčnosti.

Pozrite si detaily AquaClean SELA
img
img

Geberit AquaClean TUMA

PREKVAPIVO VŠESTRANNÁ

Geberit AquaClean Tuma vám prináša kvalitné funkcie za veľmi prívetivú cenu. Tento kompaktný model je dostupný vo verzii Comfort, ktorá ponúka vyvážený pomer medzi cenou a výkonom, alebo vo verzii Classic s základnými funkciami sprchovacieho WC za neporaziteľnú cenu. Navyše, je k dispozícii aj ako sprchovacie WC sedadlo, ktoré sa dá kombinovať s rôznymi už nainštalovanými keramickými misami.

Pozrite si detaily AquaClean TUMA

Geberit AquaClean ALBA

NOVÝ ŠTANDARD V KÚPEĽNI

Spoločnosť Geberit rozširuje svoje portfólio sprchovacích WC o nový model Geberit AquaClean Alba. Toto najnovšie sprchovacie WC je vhodný štartovací model pre ľudí, ktorí objavujú svet sprchovacích WC. Ponúka nenahraditeľný pocit čistoty a sviežosti po použití WC a všetky najdôležitejšie funkcie za atraktívnu cenu.

Pozrite si detaily AquaClean ALBA
img
img

Geberit AquaClean 4000

SPRCHOVACIE WC

Geberit AquaClean 4000 je základný model sprchovacieho WC ponúkajúci všetky základné funkcie, ktoré potrebujete. Sedadlo je vybavené praktickým jemným a vzdušným sprchovacím prúdom vody telesnej teploty s nastaviteľnou intenzitou.

Tento model je ideálny pre tých, ktorí sa nechcú vzdať výhod sprchovacieho WC, ale nepotrebujú pokročilé funkcie drahších modelov. Je to jednoduchý a funkčný spôsob, ako si zabezpečiť každodenný pocit sviežosti a čistoty.

Pomocou online nástroja na výpočet keramiky môžete rýchlo a jednoducho zistiť, či je Geberit AquaClean 4000 vhodný pre vašu existujúcu keramickú misu.