Služby

G PLUS S.R.O.
service-img

Maloobchodný predaj

  • Našim zákazníkom ponúkame poradenstvo už počas príprav prestavby alebo novostavby . Sledujeme najnovšie kúpeľňové trendy, aby aj Vaša kúpelňa bola miestom pre odych, nielen miestom každodennej rutiny.

    Dodávame obklady, dlažby, zariaďovacie predmety popredných výrobcov. V prípade, že sa Vám po rokoch používania niečo pokazí, zabezpečíme Vám dodávku náhradných dielov.

Veľkoobchod

  • Sme skúseným partnerom na slovenskom trhu v oblasti dodávok produktov Geberit, ale aj ich montáže. Ponúkame veľkoobchodné dodávky materiálu a zapožičiavanie náradia Geberit. Naša dlhoročná spolupráca s významnými investormi Nás priviedla k účasti na rôznych zaujímavých, ale i náročných projektoch.

    Našimi referenciami je naša práca a spokojní obchodní partneri. Uskutočňujeme montáž podtlakových odvodňovacích systémov Pluvia, montáž rozvodov kanalizácie, vody, montáž zariaďovacích kúpeľňových predmetov.Prenájom zváracieho náradia a lisovacieho náradia na potrubia značky Geberit. Prenájom zváracieho náradia a lisovacieho náradia na potrubia značky Geberit
service-img